...

Love Nature

МЕКТЕПТЕГІ КӘСІПКЕРЛІКТІҢ РЕСПУБЛИКАЛЫҚ ЧЕМПИОНАТЫ

ҚОРЫТЫНДЫЛАР
Мектеп оқушылары кәсіпкерлігінің
V Республикалық чемпионаты #NextGenLeaders 2024

1 Лига

  1. НЗМ Қарағанды, №17 команда
  2. №268 мектеп-лицей, Қызылорда облысы
  3. НЗМ Павлодар,  №6 команда – жартылай финалист
  4. International School of Astana, №1 команда — жартылай финалист 
  5. №73 мектеп-лицей, Астана қаласы
  6. Canadian International School, Астана қаласы
  7. Kazakh Branding Club, Орал қаласы

 

2 Лига

  1. НЗМ Қарағанды, №7  команда — жартылай финалист
  2. НЗМ ФМН Астана, №14 команда
  3. НЗМ ФМН Астана, №3 команда
  4. №210 мектеп, Қызылорда — жартылай финалист
  5. Ж.Жабаев атындағы №15 мектеп, Ұлытау облысы
  6. НЗМ Қарағанды, №9 команда
  7. НЗМ Павлодар, №2 команда

 

3 Лига

  1. НЗМ Тараз,  №1 команда
  2. Абылай Хан атындағы №140 мектеп, Қызылорда қаласы
  3. НЗМ Қарағанды,  №13 команда
  4. НЗМ IB,  №1 команда, Астана қ — жартылай финалист
  5. НЗМ Қарағанды, №4 команда
  6. IQanat School,  №6 команда — жартылай финалист
  7. BINOM School, Атырау қ

 

4 Лига

  1. Астана БИЛ – жартылай финалист
  2. НЗМ Өскемен, №32 команда
  3. НЗМ IB,  №2 команда, Астана қ
  4. Мектеп-лицей ЛОРД- жартылай финалист
  5. НЗМ Павлодар, №3 команда
  6. НЗМ Караганда,  №3 команда
  7. НЗМ Түркістан,  №4 команда

5 Лига

  1. Ш. Шөкин атындағы орта мектеп-гимназия, Павлодар қ
  2. НЗМ Қостанай — жартылай финалист
  3. IQanat school, №2 команда
  4. НЗМ Ақтөбе,  №1 команда
  5. №15 мектеп, Тараз қ — жартылай финалист
  6. НЗМ ФМБ Астана, № 5 команда
  7. НЗМ Семей , №1 команда

 

6 Лига

  1. НЗМ Қарағанды,  №12 команда — жартылай финалист
  2. НЗМ ФМБ Астана, №8 команда
  3. НЗМ Шымкент, №6 команда
  4. НЗМ Қарағанды,  №14 команда
  5. НЗМ Павлодар, №5 команда — жартылай финалист
  6. Baiterek School, Қызылорда
  7. IQanat School,  №4 команда

 

7 Лига

  1. НЗМ Өскемен, №3 команда
  2. НЗМ ХББ Ақтау, №2 команда
  3. Білім Инновация Лицейі Петропавловск — жартылай финалист
  4. Iqanat school, №1 команда
  5. НЗМ Қарағанды, №8 команда
  6. НЗМ ХББ Алматы
  7. НЗМ Ақтөбе, №2 команда — жартылай финалист

 

8 Лига

  1. НЗМ Шымкент, №2 команда
  2. НЗМ ФМБ Астана, №2 команда
  3. НЗМ Түркістан, №2 команда
  4. НЗМ Тараз , №3 команда — жартылай финалист
  5. НЗМ Түркістан, №3 команда
  6. НЗМ Павлодар, №4 команда
  7. НЗМ ФМБ Астана, №9 команда — жартылай финалист



9 Лига

  1. НЗМ Қызылорда
  2. НЗМ Қарағанды, №3 команда
  3. НЗМ Павлодар, №1 команда
  4. НЗМ Шымкент, №8 команда — жартылай финалист
  5. НЗМ ФМБ Астана, №7 команда
  6. НЗМ Семей, №2 команда — жартылай финалист
  7. НЗМ Түркістан , №1 команда

10 Лига

  1. НЗМ Тараз , №2 команда
  2. НЗМ ФМБ Астана,  №12 команда — жартылай финалист
  3. International School of Astana, №3 команда  — жартылай финалист
  4. НЗМ Қарағанды, №5 команда
  5. Мартбека Мамраев атындағы мектеп-интернат, Қарағанды облысы
  6. НЗМ IB , №3 команда
  7. Iqanat school , №5 команда

 

11 Лига

  1. Білім Инновация Лицейі Алматы — жартылай финалист
  2. НЗМ Қарағанды, №16 команда
  3. Iqanat school , №3 команда
  4. №89 мектеп-лицей Астана
  5. НЗМ ФМБ Астана , №16 команда
  6. НЗМ ХББ Ақтау,  №1 команда
  7. International School of Astana, №2 команда  — жартылай финалист



1 Лига

  1. НЗМ IB,  №1 команда, Астана қ — 3 орын
  2. №15 мектеп-гимназия, Тараз қ — финалист
  3. International School of Astana,  №3 команда
  4. НЗМ Қарағанды №12 команда — 2 орын
  5. НЗМ ФМБ Астана, №9 команда



2 лига

  1. Білім Инновация Лицейі Алматы — 3 орын
  2. Білім Инновация Лицейі Петропавловск — 2 орын
  3. НЗМ ФМБ Астана, №12 команда
  4. Iqanat School №6 команда, Ақмола облысы — финалист
  5. НЗМ Павлодар, №5 команда

 

3 Лига

  1. НЗМ Павлодар , №6 команда
  2. International School of Astana, №1 команда — финалист
  3. НЗМ Шымкент, №8 команда — 2 орын
  4. НЗМ Қостанай
  5. Мектеп-лицей ЛОРД, Петропавловск қ
  6. НЗМ Қарағанды,  №7  команда — 3 орын

 

4 Лига

  1. НЗМ Семей, №2 команда
  2. Білім Инновация Лицейі Астана  —  финалист
  3. №210 мектеп, Қызылорда облысы
  4. НЗМ Ақтөбе,  №2 команда
  5. International School of Astana, №2 команда — 2 орын
  6. НЗМ Тараз — 3 орын

I орын — Білім инновация лицейі Астана 

II место -IQanat school №6 команда, Aқмола облысы

III место — International School of Astana, №1 команда

IV место — №15 мектеп-гимназия, Тараз қ



Мектеп оқушылары кәсіпкерлігінің
V Республикалық чемпионаты #NextGenLeaders 2024
қатысушыларына арналған жоғары оқу орындарының гранттары

Ғ. Дәукеев атындағы Алматы энергетика және байланыс университеті

6 грант иегерлері — НЗМ Семей №2 команда:

1. Мырхиев Ерасыл

2. Похабов Илья

3. Таурхан Алдияр

4. Қадірмолда Нұрсұлтан

5. Саятұлы Әділет

6. Дүйсенов Әділет

 

Қорқыт Ата атындағы Қызылорда университеті Грант иегері — Абдуллаев Асылжан, №210 Қызылорда облысы мектебі

 

Сондай-ақ, Ш. Мұртаза атындағы Тараз халықаралық инновациялық институтының гранты ойнатылады

ENACTUS #NEXTGENLEADERS мектеп кәсіпкерлігінің V Республикалық чемпионатының жеребе тастау нәтижелері

Мектеп командалары арасындағы Pre-Screening нәтижелері

БІЗДІҢ ҚАТАРЫМЫЗҒА ҚОСЫЛ!

Өтінімдерді қабылдау 1 ақпанға дейін пошта арқылы жүзеге асырылады enactuskaz.ast@gmail.com

КОМАНДАНЫ АШУҒА ӨТІНІМ

МЕКТЕПТЕГІ КӘСІПКЕРЛІКТІҢ V РЕСПУБЛИКАЛЫҚ ЧЕМПИОНАТЫНА ҚАТЫСУҒА ӨТІНІМ

Previous slide
Next slide

ҚОРЫТЫНДЫЛАР Мектеп оқушылары кәсіпкерлігінің
IV Республикалық чемпионаты #NextGenLeaders 2023

ЛИГА 1

1. ФМБ НЗМ, Тараз қ. – жартылай финалистер

2. ФМБ НЗМ, Орал қ. – жартылай финалистер

3. «Жас дарын» мамандандырылған мектебі, Павлодар қ. — лигада 3 орын

4. НИШ ХБН, Шымкент қ.

5. №9 орта мектеп-гимназия, Ақтөбе қ.

6. С.А. Ходжиков атындағы №39 мамандандырылған лицей, Алматы қ.

ЛИГА 2

1. ФМБ НЗМ [3], Нұр-Сұлтан қ. – жартылай финалистер

2. ФМБ НЗМ, Алматы қ. – жартылай финалистер

3. Академик Е.А. Букетов атындағы мектеп-гимназия, Сергеевка — лигада 3 орын

4. Дарынды балаларға арналған мамандандырылған IT лицей-интернаты, Тараз қаласы

5. Ы. Алтынсарин атындағы №159 гимназия, Алматы қ.

6. Дарынды балаларға арналған облыстық көпсалалы лицей-интернаты, Павлодар қ.

ЛИГА 3

1. ФМБ НЗМ [1], Ақтөбе қ. – жартылай финалистер

2. Халықаралық мектеп, Нұр-Сұлтан қ. – жартылай финалистер

3. НЗМ МБ, Нұр-Сұлтан қ. — лигада 3 орын

4. ФМБ НЗМ [1], Талдықорған қ.

5. №174 мектеп-гимназия, Алматы қ.

6. № 104 мектеп-гимназия, Қарағанды қ.

 

ЛИГА 4
1. НИШ ХБН, Алматы қ. – жартылай финалистер
2. Дарынды балаларға арналған №8 мектеп-лицейі, Павлодар қ. – жартылай финалистер
3. ФМБ НЗМ [2], Нұр-Сұлтан — лигада 3 орын
4. ФМБ НЗМ [2], Ақтөбе қ.
5. ФМБ НЗМ, Семей қ.

ЛИГА 5
1. ФМБ НЗМ [2], Талдықорған – жартылай финалистер
2. №15 гимназия, Алматы қ. – жартылай финалистер
3. «Озат» мамандандырылған ақпараттық технологиялар мектеп-лицей-интернаты, Қостанай қ. — лигада 3 орын
4. А.С. Пушкин атындағы №1 мектеп-гимназия, Шымкент қ.
5. ФМБ НЗМ [1], Нұр-Сұлтан қ.

ЛИГА 1
1. ФМБ НЗМ, Тараз қ. — финалистер
2. ФМБ НЗМ [1], Ақтөбе қ. – финалистер
3. ФМБ НЗМ, Орал қаласы
4. Академик Е.А. Букетов атындағы мектеп-гимназия, Сергеевка қ.
5. НЗМ ХБН, Алматы қ.

 

ЛИГА 2

1. ФМБ НЗМ [2], Талдықорған — финалистер
2. Халықаралық мектеп, Нұр-Сұлтан қ. — финалистер
3. №15 гимназия, Алматы қ.
4. Дарынды балаларға арналған №8 мектеп-лицейі, Павлодар қ.
5. ФМБ НЗМ [3], Нұр-Сұлтан қ.

1 орын – Талдықорған қ. ФМБ НЗМ

2 орын — Нұр-Сұлтан қаласының Халықаралық мектебі

3 орын — Тараз қ. ФМБ НЗМ

4 орын — НИШ ФМН г. Орал

ҚОРЫТЫНДЫЛАР Мектеп оқушылары кәсіпкерлігінің
II Республикалық чемпионаты #NextGenLeaders 2021

ЛИГА 1

1. Тараз қаласындағы физика-математика бағытындағы Назарбаев зияткерлік мектебі – жартылай финалистер

2. Дарынды балаларға арналған №8 мектеп-лицейі, Павлодар қ. – жартылай финалистер

3. Қарағанды қаласындағы химия-биология бағытындағы Назарбаев зияткерлік мектебі, Бірлік жобасы – лигада III орын

4. Дарынды қыздарға арналған «Білім-Инновация» лицей-интернаты, Нұр-Сұлтан қ.

5. №84 мектеп-лицейі, Нұр-Сұлтан қ.

 

ЛИГА 2

1. №25 жалпы орта білім беретін мектеп, Павлодар қ. – жартылай финалистер

2. Нұр-Сұлтан қаласындағы физика-математика бағытындағы Назарбаев зияткерлік мектебі – жартылай финалистер

3.Шымкент қаласындағы химия-биология бағытындағы Назарбаев зияткерлік мектебі – Лигада ІІІ орын

4. Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын №20 мамандандырылған лицей, Талдықорған қ., Infinity жобасы

5. Astana Garden School, Нұр-Сұлтан қ.

 

ЛИГА 3

1. №15 гимназия, Алматы қ. – жартылай финалистер
2. НИШ ХБН Алматы – жартылай финалистер
3. 44 мектеп–гимназия, Алматы қ. — Лигада III орын
4. Физика-математика бағытындағы Назарбаев зияткерлік мектебіКөкшетау
5. ​Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын №20 мамандандырылған лицей, Талдықорған қ., Home жобасы
6. №31 мектеп, Нұр-Сұлтан қ.

 

ЛИГА 4

1. Дарынды балаларға арналған облыстық көпсалалы лицей–интернаты, Павлодар қ. — жартылай финалистер

2. М.Горький атындағы гимназия, Қостанай қ. – жартылай финалистер

3. Қарағанды қаласындағы химия-биология бағытындағы Назарбаев зияткерлік мектебі, «Отағасы» жобасы – Лигада III орын

4. Нұр-Сұлтан қаласының халықаралық мектебі

5. №178 мамандандырылған лицей, Алматы қ.

 

ЛИГА 5
1. Алматы қаласындағы физика-математика бағытындағы Назарбаев зияткерлік мектебі – жартылай финалистер
2. Дарынды балаларға арналған №10 «Білім-инновация» облыстық лицей-интернаты,
қ. Қызылорда– жартылай финалистер
3. Павлодар қаласындағы химия-биология бағытындағы Назарбаев зияткерлік мектебі – лигада III орын
4. Дарынды балаларға арналған үш тілде оқытатын №20 мамандандырылған лицей, Талдықорған қ., IIDream жобасы
5. Қарағанды қаласындағы химия-биология бағытындағы Назарбаев зияткерлік мектебі, Repap жобасы

ЛИГА 1

1. Тараз қаласындағы физика-математика бағытындағы Назарбаев зияткерлік мектебі — финалистер

2. Дарынды балаларға арналған №8 мектеп-лицейі, Павлодар қ. – финалистер

3. М. Горький атындағы гимназия, Қостанай қ.

4. №15 мектеп-гимназия, Алматы қ.

5. №25 жалпы орта білім беретін мектеп, Павлодар қ.

 

ЛИГА 2

1. Дарынды балаларға арналған облыстық көпсалалы лицей-интернаты,
Павлодар қ. — финалистер
2. Нұр-Сұлтан қаласындағы физика-математика бағытындағы Назарбаев зияткерлік мектебі — финалистер
3. Алматы қаласындағы химия-биология бағытындағы Назарбаев зияткерлік мектебі
4. Дарынды балаларға арналған №10 «Білім-инновация» облыстық лицей-интернаты,
қ. Қызылорда
5. Алматы қаласындағы физика-математика бағытындағы Назарбаев зияткерлік мектебі

I орын – Тараз қаласындағы физика-математика бағытындағы Назарбаев зияткерлік мектебі
II орын – Дарынды балаларға арналған облыстық көпсалалы лицей-интернаты, Павлодар қ.
III орын – Дарынды балаларға арналған №8 мектеп-лицейі, Павлодар қ.
IV орын – Нұр-Сұлтан қаласындағы физика-математика бағытындағы Назарбаев зияткерлік мектебі

Кез келген сұрақтар туындаған жағдайда біз Сізге көмектесуге қуаныштымыз!

+7 705 714 33 15 — Аружан
enactuskaz.ast@gmail.com

BannerText_Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.